دندانپزشکی زیبایی و ایمپلنت در شیراز - ایمپلنت زیبایی

کاربرد ایمپلنت در طرح لبخند و زیبایی

ایمپلنت های دندانی بهترین و پیشرفته ترین روش درمان بی دندانی است و برخلاف روش های قدیمی بریج، پلاک متحرک که باعث آسیب رساندن به دندان های مجاور،افزایش پوسیدگی در دندان ها،بیماری های لثه و از دست رفتن استخوان فک می شود کاملا با آناتومی بدن سازگار است و عملکرد دندان طبیعی را دارد. شما می توانید یک یا چند دندان را با این تکنیک جایگزین دندان های از دست رفته خود کنید. کاشت ایمپلنت در دندان های قدامی (جلو) به دلیل اهمیت آن در زیبایی از دقت و حساسیت خاصی برخورد دار است.

ایمپلنت دندانی، یک پایه از جنس تیتانیوم است که همانند ریشه دندان در استخوان فک قرار می گیرد و روکش دندان بر روی آن قرار داده می شود. اگر مقدار استخوان برای کاشت ایمپلنت کافی نباشد ، قبل از کاشت ایمپلنت ، پیوند استخوان انجام می شود که در این صورت مدت زمان درمان افزایش پیدا خواهد کرد.

در نهایت عملکرد ایمپلنت همانند یک دندان طبیعی است و شما می توانید با رعایت بهداشت و مراقبت از آن، سالیان سال از آن استفاده کنید و از خوردن غذاهای مورد علاقه خود لذت ببرید. در صورتی که ریشه دندان باقیمانده عفونی نباشد و مقدار استخوان اطراف آن کافی باشد. بهترین زمان جایگزین کردن دندان با ایمپلنت بلافاصله پس از کشیدن آن است.

شما میتوانید با شماره زیر و از طریق تلگرام یا واتس اَپ با ما در تماس باشید 09178302808