دندانپزشکی زیبایی و ایمپلنت در شیراز - ترمیم همرنگ دندان

ترمیم های همرنگ دندان

امروزه موادی مانند کامپوزیت یا پرسلین که همرنگ دندان است گسترش زیادی یافته که در زیبای دندان بسیار مؤثر است.

کامپوزیت : مواد ترمیمی سفید و همرنگ دندان است که در اغلب موارد به خاطر مزایای آن به جای ترمیم های قدیمی آمالگام (مواد نقره ای) از آن استفاده می شود. در آمالگام نقره ای، جیوه سمی وجود دارد که احتمال ایجاد خطر و مشکلات سلامتی را افزایش می دهد اما در مواد کامپوزیتی این خطر به هیچ عنوان وجود ندارد.

مواد کامپوزیتی، ظاهری کاملا طبیعی خواهد داشت و در افزایش اعتماد به نفس بیمار در موقع خندیدن و صحبت کردن و غذا خوردن تأثیر گذار است. بیماران در استفاده از این مواد احساس ناراحتی یا حساسیت نمی کنند.

با استفاده از این مواد، دندان کمتر تراش می خورد و بافت آن بیشتر محفوظ می ماند جهت دستیابی به این منظور لزوم مراجعه به دندانپزشک متخصص که دارای تجربه و تخصص کافی در این زمینه باشد الزامی است.

ونیرهای کامپوزیتی و ونیرهای سرامیکی

ونیر که می توان در دندان های قدامی برای اصلاح و ترمیم فرم، شکل، رنگ و طول دندان ها یا بستن فاصله بین دندان ها و درمان دندان های شکسته استفاده کرد. به علت تراش بسیار کم و ایجاد زیبایی فوق العاده ونیر‌ها اولین طرح درمان در دندان‌های قدامی محسوب می‌شوند.

پس از درمان، برای دوام و استحکام بیشتر، بهداشت دهان و دندان را از طریق مسواک کردن، نخ کشیدن و معاینات منظم و دوره ای دندانپزشک رعایت نمایید.

در مرکز دندانپزشکی زیبایی و ایمپلنت دکتر هاشمیان، با کمک جدیدترین فن آوری های دندانپزشکی زیبایی و مرغوب ترین مواد، لبخندی زیبا و پایدار به شما هدیه خواهیم کرد و در مدت زمان فرایند درمان و تا رسیدن به نتیجه دلخواه، در محیطی دوستانه و آرام در کنار شما خواهیم بود.

شما میتوانید با شماره زیر و از طریق تلگرام یا واتس اَپ با ما در تماس باشید 09178302808