ایمپلنت یا کاشت دندان چیست؟

ایمپلنت دندانی یک ریشه دندان مصنوعی از جنس تیتانیوم است که همانند یک ریشه دندان، به منظور نگهداری دندان جایگزین در فک قرار می گیرد. تیتانیوم با بدن سازگار است، به این معنی که توسط بدن رد نمی شود.

با توجه به تفاوت های اناتومیک در هر انسان مانند میزان استخوان، کیفیت استخوان، شکل و ارتباط فک ها،انواع مختلفی از ایمپلنت های دندانی وجود دارد. شما می توانید با مراجعه به مرکز ما شرایط کاشت دندان و جراحی ایمپلنت مناسب خود را بررسی کنید و از ما مشاوره بگیرید.


جایگزین کردن یک دندان
ایمپلنت -بهترین متخصص ایمپلنت در شیراز-قیمت ایمپلنت- ایمپلنت ارزان
جایگزین کردن چند دندان
جایگزین کردن چند دندان-ایمپلنت-بهترین دندانپزشک در شیراز


پروتز با پشتیبانی ایمپلنت در شیراز-مرکز تخصصی ایمپلنت
پروتز با پشتیبانی ایمپلنت

پروتز با پشتیبانی ایمپلنت یک نوع از پروتز قابل جا به جایی است که می توان به مجموعه ای از ایمپلنت های دندانی متصل شود. سپس بیماران می توانند یک پروتز مناسب، امن داشته باشند که در محل نمی لغزد یا نیازی به چسباندن ندارد. پروتز با پشتیبانی ایمپلنت در هر زمانی قابل برداشتن است، آن را به سادگی می توان تمیز یا تعمیر کرد. این روش در مقایسه با دندان های مصنوعی سنتی در دهان محکم و پایدار است .

اگرچه پروتز با پشتیبانی ایمپلنت برای هر دو فک کاربرد دارد اما در بیشتر مواقع در فک پایین که به ثبات بیشتری نیاز دارد قرار داده می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد پروتز دندان با پشتیبانی ایمپلنت، همین امروز وقت مشاوره بگیرید.

کاشت دندان در مرکز دندانپزشکی ما با بهترین نوع ایمپلنت های دندانی از برندهای معروف دنیا با جدیدترین روش ها انجام می شود. برای اطلاعات بیشتر از انواع روش های ایمپلنت و انواع برند های ایمپلنت با ما تماس بگیرید

شما میتوانید با شماره زیر و از طریق تلگرام یا واتس اَپ با ما در تماس باشید 09178302808