ایمپلنت چیست؟

سلامت دندان ها به طور مستقیم می تواند بر روی سلامت جسم تأثیرگذار باشد اما متأسفانه و به دلایل مختلف ممکن است یک یا چند دندان از دست برود. در حال حاضر ایمپلنت های دندانی به دلیل اینکه مشابه دندان طبیعی عمل می کنند باعث حفظ ساختار و استخوان فک می شوند، یکی از جدیدترین و بهترین روش های جایگزین کردن دندان های از دست رفته می باشند. روش های قدیمی درمان معایبی دارند که غیرقابل اجتناب بود اما اکنون شما با ایمپلنت می توانید با اعتماد به نفس و به راحتی بخندید، صحبت کنید و از غذا خوردن لذت ببرید.


در شیراز-بهترین دندانپزشک-معرفی بهترین متخصص ایمپلنت

ایمپلنت دندان یک پایه تیتانیومی سازگار با سلول های بدن و همانند ریشه دندان است که در داخل استخوان فک قرار می گیرد و دندان جایگزین یا بریج را نگه می دارد،این روش یک جایگزینی خوب برای دندان از دست رفته خواهد بود.
مدت زمان درمان ایمپلنت به کیفیت استخوان بستگی دارد اگر استخوان کیفیت و مقدار خوبی داشته باشد زمان درمان را کوتاه تر می کند اما در موارد معمولی از زمان جایگذاری پایه ایمپلنت تا زمان اتصال روکش به آن بین سه تا شش ماه زمان لازم است.

کاشت ایمپلنت

ایمپلنت دندانی یک پایه ای از جنس تیتانیوم است که همانند یک ریشه دندان، به منظور نگهداری دندان جایگزین در فک قرار می گیرد. تیتانیوم با بدن سازگار است، به این معنی که توسط بدن رد نمی شود.

کاشت دندان در مرکز دندانپزشکی ما با بهترین نوع ایمپلنت های دندانی از برندهای معروف دنیا با جدیدترین روش ها انجام می شود. برای اطلاعات بیشتر از انواع روش های ایمپلنت و انواع برند های ایمپلنت با ما تماس بگیرید

انتخاب دندانپزشک

انتخاب دندانپزشک و جراح متبحر و مورد اعتماد به دلیل حساسیت و تخصصی بودن این نوع جراحی مخصوصاً در مناطق زیبایی که شامل 6 تا 8 دندان جلو فرد است از اهمیت بیشتری برخوردار است. بنابراین اگر دندانی از این قسمت از دست رفته باشد و استخوان آن منطقه مخصوصاً در سال اول بی دندانی دچار تحلیل شده باشد لازم است که با دقت استخوان جایگزین و بازسازی شود. بنابراین نادیده گرفتن این حساسیت در هنگام جراحی می تواند آسیب ها و خسارت بسیاری را به بیمار تحمیل کند. مرکز ما با دانستن این موضوع تلاش می کند تا با تهیه بهترین برندهای ایمپلنت و سالها تجربه در جراحی های ایمپلنت، درمان موفقیت آمیزی را برای شما رقم بزند.

شما میتوانید با شماره زیر و از طریق تلگرام یا واتس اَپ با ما در تماس باشید 09178302808