قبل از کاشت ایمپلنت

در مرحله اول با انجام مشاوره ایمپلنت در مرکز ما، وضعیت سلامت دهان و دندان خود را ارزیابی کنید و با بررسی سابقه پزشکی خود از بهترین گزینه های درمانی براساس نیازها و شیوه زندگی خود مطلع شوید. برای تشخیص بهتر درمان ممکن است خلاصه پرونده بیماری شما یا رادیوگرافی و سی تی اسکن نیز در زمان مشاوره بررسی شود. مدت زمان و هزینه های درمان پس از بررسی های لازم به شما اعلام خواهد شد.

برای کاشت ایمپلنت در استخوان فک، باید به اندازه کافی استخوان در فک وجود داشته باشد. استخوان برای نگهداری و پشتیبانی از ایمپلنت باید به اندازه کافی قوی باشد. اگر به اندازه کافی استخوان وجود نداشته باشد،. برای رفع این مشکل ، نیاز به پیوند استخوان در آن ناحیه می باشد با افزایش استخوان ، موفقیت درمان ایمپلنت هم افزایش می یابد.

اگر به دلیل تحلیل استخوان، فاصله ناحیه سینوسی به ریشه دندان کم باشد . در این موارد طی جراحی ابتدا ناحیه سینوسی به سمت بالا حرکت داده می شود و سپس فضای خالی زیر آن با پودر استخوان پر می گردد . بعد از چند ماه و محکم شدن ناحیه استخوانی ، درمان ایمپلنت در قسمت مذکور ادامه می یابد .

بنابراین اگر شما قبل از کاشت ایمپلنت به یکی از این روش ها نیاز داشته باشید، حدود 4 تا 6 ماه آماده شدن استخوان برای ایمپلنت زمان می برد. توصیه می شود برای جلوگیری از تحلیل استخوان و افزایش هزینه ها و مدت زمان درمان بلافاصله دندان های از دست داده خود را با ایمپلنت جایگزین نمایید.

در طول جراحی

یکی از مهمترین مراحل، مرحله کاشت ایمپلنت می باشد. برش کوچکی بر روی بافت لثه به منظور دسترسی به استخوان داده می شود .یک کانال نسبتاً کوچک، در واقع یک سوراخ در استخوان ایجاد می شود. ایمپلنت که از تیتانیوم ساخته شده در استخوان فک بالا یا پایین قرار داده می شود. بعد از اینکه ایمپلنت به استخوان متصل شد، می تواند همانند یک ریشه جدید برای روکش دندان که جایگزین دندان از دست رفته است، عمل کند.

شما میتوانید با شماره زیر و از طریق تلگرام یا واتس اَپ با ما در تماس باشید 09178302808